Регіон
Валюта
$
Мова
ru
ua
en
Головна
Бонусні милі від T&D

Бонусні милі від T&D

Бонусні милі від автопрокату T&D Car Rental

«Бонусні милі» від автопрокату T&D Car Rental – вигідна пропозиція для постійних клієнтів

Якісна оренда машини в Києві - це широкий асортимент, демократичні ціни, бездоганне технічний стан автомобілів. Клієнтам нашої компанії подобаються комфортні умови обслуговування, розумні вимоги до віку водія та заставі. Крім зазначених переваг T&D пропонує бонусну програму «Бонусні милі». В рамках цієї програми послуги автопрокату надаються на пільгових умовах.


Основні правила прокату автомобіля, особливості бонусної програми «Бонусні милі»

Специфічна назва є міжнародним стандартом. Насправді замість миль для розрахунку використовуються звичні кілометри. Ніяких додаткових дій замовнику машини виконувати не треба. У звичайному режимі оренди за кожен день йому нараховують 30 бонусних кілометрів. Клас авто значення не має, тому пільги поширюються навіть на дешеві тарифи.

Програма «Бонусні милі» дарує клієнту кілька можливостей економії. Кожні накопичені 300 кілометрів можна конвертувати в один день прокату будь-якої машини при оренді авто від 3-х днів. Також, накопиченими кілометрами можна «розплачуватися» в разі перевищення стандартного добового пробігу авто. Він обмежений сумарною дистанцією за день до 300 км.

Наприклад, за чинними правилами вартість оренди бізнес-класу авто в T&D перевищує 100 USD / день. Однак, маючи 300 накопичених бонусних кілометрів, при замовленні авто бізнес-класу на прокат на 3 дні, 4-й день прокату Ви отримаєте абсолютно безкоштовно.

Або інший приклад: Ви перевищили добовий пробіг на 20 кілометрів. Маючи бонусні кілометри, Ви розрахуєтесь 20 бонусними кілометрами за перепробіг, а Ваші гроші залишаться при Вас.

Ця бонусна програма лояльності створена з урахуванням вимог і побажань користувачів автопрокату. У наступному списку наведені її плюси, які слід підкреслити:

 • Автоматизоване нарахування бонусних миль;
 • Можливість додаткового дня безкоштовного прокату дорогого автомобіля;
 • Виключення випадкових витрат;
 • Спрощення планування поїздок в авто.

«Бонусні милі» доступні новим і постійним клієнтам компанії. Для користування програмою досить один раз взяти машину в оренду. Необхідно запам'ятати, що отримані вигоди не обмежені терміном дії. Накопичені милі можна використовувати в будь-який час для оплати послуг автопрокату.


Зручний і економічний прокат автомобілів в компанії T&D

Бонусна програма гармонійно доповнює інші переважні показники прокату машин в T&D Car Rental. Тут кожен автомобіль застрахований від викрадення, поломок і дорожньо-транспортних пригод. Тому відповідальність користувача за пошкодження обмежена сумою стандартної застави. Кваліфіковане обслуговування в спеціалізованих центрах забезпечує відмінний технічний стан авто. За будь-якою адресою на території Києва виконується оперативно безкоштовна доставка. Корпоративними стандартами встановлено час передачі машини клієнтові не більше 15 хвилин.

Зверніть увагу на наступні можливості, які наша компанія надає без окремої оплати:

 • Сучасний навігатор GPS з оновленими картами прокладе маршрут для автомобіля, допоможе орієнтуватися, повідомить про пробки і інші перешкоди;
 • Для дотримання чинних правил дорожнього руху та підвищення рівня безпеки на вимогу замовника комплектуємо авто знімним дитячим кріслом;
 • У зоні дії мережі GSM вбудований роутер Wi-Fi підтримує стійке з'єднання з Інтернетом.

Оренда машин за типовими правилами має на увазі повернення на стоянку компанії в робочі години. Однак при необхідності ці та інші практичні завдання можна вирішити із застосуванням додаткових сервісних послуг.


Вигідна та зручна оренда автомобіля – корисна інформація

Забронювати машину і швидко оформити прокат можна самостійно на сайті або за допомогою консультанта. Довгострокова оренда автомобіля пропонується за зниженими тарифами. Додаткові пільги та знижки діють в рамках актуальних маркетингових заходів. Звертайтеся по допомогу до чергового фахівця. Він організовує прокат автомобілів будь-якої складності швидко та точно з оптимізацією витрат.

Умови прокату авто

Умови прокату авто

Вимоги до клієнта

Прокат авто без водія

 • Вік від 21 року
 • Стаж водіння не менше 2х років

Прокат авто з водієм

 • Без обмежень

Документи які необхідно надати

Прокат авто без водія

 • ІПН (для резидентів України)
 • Паспорт
 • Водійське посвідчення

Прокат авто з водієм

 • Без ообмежень

Застава/передоплата

Прокат авто без водія

Депозит, в залежност від класу авто:

 • Економ від 300$
 • Середній від 400$
 • Бізнес від 700$
 • Преміум від 1000$
 • Позашляховики від 800$
 • Мікроавтобуси від 1000$
 • Кабріолети від 800$

Прокат авто з водієм

У разі трансферу клієнт робить передоплату в розмірі 50% від вартості трансферу.

При замовленні погодинної оренди з водієм, клієнт робить передоплату в розмірі вартості оренди, обраного автомобіля, на 1 годину (вартість подачі авто).

Видача/повернення автомобіля з прокату

Прокат авто без водія

Автомобіль передається в прокат, і приймається після нього, виключно в чистому вигляді, з тим же рівнем палива і в тій же комплектності, які були при передачі його в прокат.

Видача і повернення автомобіля з прокату в неробочий час, вихідний/святковий день або поза офісом нашої компанії, оплачується окремо, згідно з цінами зазначеними в розділі Додаткові послуги.

Обмеження

Прокат авто без водія

Добове обмеження пробігу в нашому прокаті 300 км/добу.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО.

Під добовим тарифом мається на увазі оренда автомобіля на термін 24 години; перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, зобов'язує клієнта сплатити наступну добу прокату.

Прокат авто з водієм

При оренді автомобіля погодинно, на деякі автомобілі, є обмеження по мінімальній кількості годин замовлення.

При виїзді за межі Києва тарифікація здійснюється не погодинно, а за кожен кілометр.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО

Відповідальність клієнта за автомобіль

Прокат авто без водія

Клієнт несе відповідальність за механічні пошкодження на автомобілі виключно у розмірі страхової франшизи (вона еквівалентна сумі застави).

У разі викрадення автомобіля, його повної загибелі (збиток > 60% від вартості авто) клієнт несе відповідальність в розмірі 10% від вартості автомобіля.

У разі відмови Страхової компанії у виплаті страхового відшкодування, з вини орендаря (грубе порушення правил дорожнього руху, водіння орендованого автомобіля в нетверезому стані і т.д.), орендар відповідає за автомобіль в повному обсязі (100% вартості автомобіля).

Потрібна допомога?

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

Контакти

Україна, м. Київ
вул. Набережно - Лугова 2Л

10:00-18:00

без вихідних

+380 (95) 325 18 80

Забронювати авто

Ціна: $/день
Кіл-ть днів:
Застава: $
Вартість оренди: $

Оформлення замовлення

До сплати: грн

Онлайн заявка

Телефон

+380 (95) 325 18 80

Мессенджери

WhatsApp WhatsApp
Viber Viber
Telegram Telegram