Регіон
Валюта
$
Мова
ru
ua
en
Головна
Про нас

Про нас

В недалекому минулому прокат автомобіля в Україні був неможливий. Ми з заздрістю дивилися закордонні фільми, в яких герої приходили в сервісні компанії та вже через кілька хвилин неслися до пригод на орендованому авто. Тепер ми можемо скористатися всіма перевагами цієї послуги в нашій країні.

Кращі автомобілі для наших клієнтів

Компанія T&D в своїй діяльності керується девізом: «Наші автомобілі – ваша свобода пересування». Ми поставили перед собою завдання створити такий сервіс прокату автомобілів, щоб будь-який клієнт залишився задоволений рівнем послуг і повертався до нас знову і знову.

Перш за все, ми дуже ретельно відбираємо автомобілі у свій автопарк. Моделі, які на практиці довели свою функціональність і комфортність, економічність і пристосованість до наших, не завжди ідеальних, доріг. У нашому автопарку автомобілі всіх класів – від надійних робочих конячок економ категорії до розкішних представницьких лімузинів преміум-сегменту. Вам потрібен позашляховик? Або можливо ви збираєтеся великою компанією на природу і маєте потребу у мікроавтобусі? Ми врахували і це. У нас ви знайдете автомобіль своєї мрії.

З бензиновим або дизельним двигуном, з автоматикою або механічною коробкою, – вибір за вами.

Вибрати необхідну вам модель можна на сайті компанії автопрокат T&D. Поруч з фотографією машини приведена докладна технічна інформація, а також вказана вартість оренди цієї моделі на різні терміни. Бронювання авто, яке вам сподобалося, можна здійснити в режимі онлайн на сайті. Обраний вами автомобіль ви можете забрати в нашій компанії або замовити доставку в зручне для вас місце.

Комфортні умови прокату

Ми робимо все, щоб послуги з прокату машин і оренди автомобілів від нашої компанії були максимально комфортними для клієнта. Наше завдання – від звернення в компанію до отримання автомобіля повинно проходити 15 хв.

Сьогодні прокат авто в Україні та оренда авто в Києві від нашої компанії – це мінімальний набір документів і тільки дві вимоги до клієнта. Наш клієнт – це водій старше 21 років зі стажем водіння не менше двох років. Ніяких інших вимог до клієнта ми не висуваємо. Паспорт, довідка ІПН і водійські права – це повний пакет документів, який необхідний для оформлення послуги в нашій прокатної компанії.

Оренда авто в Києві від T&D подарує вам радість володіння машиною своєї мрії на найвигідніших умовах!

Умови прокату авто

Умови прокату авто

Вимоги до клієнта

Прокат авто без водія

 • Вік від 21 року
 • Стаж водіння не менше 2х років

Прокат авто з водієм

 • Без обмежень

Документи які необхідно надати

Прокат авто без водія

 • ІПН (для резидентів України)
 • Паспорт
 • Водійське посвідчення

Прокат авто з водієм

 • Без ообмежень

Застава/передоплата

Прокат авто без водія

Депозит, в залежност від класу авто:

 • Економ від 300$
 • Середній від 400$
 • Бізнес від 700$
 • Преміум від 1000$
 • Позашляховики від 800$
 • Мікроавтобуси від 1000$
 • Кабріолети від 800$

Прокат авто з водієм

У разі трансферу клієнт робить передоплату в розмірі 50% від вартості трансферу.

При замовленні погодинної оренди з водієм, клієнт робить передоплату в розмірі вартості оренди, обраного автомобіля, на 1 годину (вартість подачі авто).

Видача/повернення автомобіля з прокату

Прокат авто без водія

Автомобіль передається в прокат, і приймається після нього, виключно в чистому вигляді, з тим же рівнем палива і в тій же комплектності, які були при передачі його в прокат.

Видача і повернення автомобіля з прокату в неробочий час, вихідний/святковий день або поза офісом нашої компанії, оплачується окремо, згідно з цінами зазначеними в розділі Додаткові послуги.

Обмеження

Прокат авто без водія

Добове обмеження пробігу в нашому прокаті 300 км/добу.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО.

Під добовим тарифом мається на увазі оренда автомобіля на термін 24 години; перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, зобов'язує клієнта сплатити наступну добу прокату.

Прокат авто з водієм

При оренді автомобіля погодинно, на деякі автомобілі, є обмеження по мінімальній кількості годин замовлення.

При виїзді за межі Києва тарифікація здійснюється не погодинно, а за кожен кілометр.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО

Відповідальність клієнта за автомобіль

Прокат авто без водія

Клієнт несе відповідальність за механічні пошкодження на автомобілі виключно у розмірі страхової франшизи (вона еквівалентна сумі застави).

У разі викрадення автомобіля, його повної загибелі (збиток > 60% від вартості авто) клієнт несе відповідальність в розмірі 10% від вартості автомобіля.

У разі відмови Страхової компанії у виплаті страхового відшкодування, з вини орендаря (грубе порушення правил дорожнього руху, водіння орендованого автомобіля в нетверезому стані і т.д.), орендар відповідає за автомобіль в повному обсязі (100% вартості автомобіля).

Потрібна допомога?

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

Контакти

Україна, м. Київ
вул. Набережно - Лугова 2Л

10:00-18:00

без вихідних

+380 (95) 325 18 80

Забронювати авто

Ціна: $/день
Кіл-ть днів:
Застава: $
Вартість оренди: $

Оформлення замовлення

До сплати: грн

Онлайн заявка

Телефон

+380 (95) 325 18 80

Мессенджери

WhatsApp WhatsApp
Viber Viber
Telegram Telegram