Регіон
Валюта
$
Мова
ru
ua
en
Головна
Прокат авто з водієм

Прокат авто з водієм

Прокат авто з водієм від T&D Car Rental

Прокат авто з водієм від T&D Car Rental

Оренда авто з водієм – дуже практична послуга. Вирішивши взяти машину напрокат в компанії T&D, ви не просто отримуєте комфортабельний транспортний засіб.

 • Оренда разом з шофером означає, що саме він несе відповідальність за технічний стан автомобіля.
 • Якщо ви замовляєте прокат в Києві для урочистого заходу, наявність висококваліфікованого водія позбавить вас від необхідності проводити свято в «сухому» режимі.
 • Оренда з професійним супроводом дозволяє швидко пересуватися на автомобілі по незнайомому місту, встигаючи на всі ділові зустрічі.
 • Замовивши прокат авто з водієм, можна провести комфортабельну екскурсію по інших населених пунктах, якими ви цікавитесь. До речі, багато співробітників T&D з задоволенням виконують функції безкоштовного гіда.
 • Оренда престижного автомобіля часто замовляється для зустрічі важливих гостей і делегацій. Присутність шофера, добре знайомого з конкретною моделлю машини, має важливе значення в плані безпеки.

Машина з водієм в T&D: хто замовляє

Як бачимо, орендувати машину для поїздок на пасажирському сидінні вирішують з різних причин. У більшості випадків прокат автомобіля замовляють для участі в урочистостях. Майже будь-який солідний весільний кортеж, який ми спостерігаємо на дорозі, включає авто, що орендуються погодинно. Оренда автомобіля з водієм Київ дуже популярна серед випускників навчальних закладів. Проїхатися з друзями по місту на шикарному авто, святкуючи початок нового життєвого етапу - заради цього варто трохи розщедритися. Весілля, випускні та інші масові урочистості рідко обходяться без машин, взятих в прокат, але ця послуга популярна і в повсякденному житті.

Прокат авто з водієм для ділових поїздок

Оренда автомобіля часто замовляється людьми, яким потрібно багато пересуватися по місту. Наприклад, такий прокат може виявитися корисним бізнесменам, які багато подорожують Україною. Самостійна поїздка на автомобілі зазвичай серйозно затягується, коли не знаєш міста. Оренда машини з водієм - послуга, яка допоможе вчасно встигнути на всі зустрічі, уникнувши зайвих витрат палива.

Прокат авто буває необхідний підприємцям, які звикли пересуватися по Києву на власному транспортному засобі. Коли автомобіль виходить з ладу, ламається весь графік. Оренда обійдеться значно дешевше, ніж послуги таксі. Якщо людина звикла сидіти за кермом авто сама, потреба у водії може виникнути в період, коли з якихось причин відсутні права.

Прокат авто з водієм для зустрічі гостей

Оренда ВІП авто з водієм - чудове рішення для будь-якої фірми, яка приймає гостей. Це дає можливість гідно зустріти людину або делегацію в аеропорту чи на вокзалі. Якщо подібні заходи трапляються не дуже часто, тримати в парку компанії автомобіль класу люкс – задоволення недешеве. Прокат допомагає дотримуватися умов гостинності в кращому вигляді без зайвих витрат.

При необхідності водій може самостійно зустріти гостей та стати їх надійним супровідником на весь час перебування. Найвищий професіоналізм, презентабельний зовнішній вигляд, комунікабельність - цим характеристикам відповідає кожен співробітник компанії T&D. Не має сумніву, що вся інформація, почута водієм в процесі роботи, є суворо конфіденційною.

Прокат машини з водієм в T&D

Якщо вам необхідна надійна солідна машина з досвідченим водієм, ви завжди можете замовити її в T&D. Якісний пасажирський транспорт в Києві доступний як на пару годин, так і на довгостроковий термін. Організація пропонує серйозний вибір моделей різного класу, починаючи від «економ» і закінчуючи «преміумом». Тут кожен знайде варіант, відповідний його технічним і ціновим критеріям.

Оренда авто з водієм на весілля або інший урочистий захід - процес відповідальний. Якщо клієнт вагається у виборі, на допомогу завжди готові прийти консультанти компанії. При наявності якихось побажань щодо кандидатури водія, адміністрація обов'язково врахує вимоги замовника. Крім усього перерахованого вище в T&D регулярно проводяться акції, які роблять прокат ще більш вигідним. Замовляйте послугу та отримуйте максимум задоволення від поїздок!

Умови прокату авто

Умови прокату авто

Вимоги до клієнта

Прокат авто без водія

 • Вік від 21 року
 • Стаж водіння не менше 2х років

Прокат авто з водієм

 • Без обмежень

Документи які необхідно надати

Прокат авто без водія

 • ІПН (для резидентів України)
 • Паспорт
 • Водійське посвідчення

Прокат авто з водієм

 • Без ообмежень

Застава/передоплата

Прокат авто без водія

Депозит, в залежност від класу авто:

 • Економ від 300$
 • Середній від 400$
 • Бізнес від 700$
 • Преміум від 1000$
 • Позашляховики від 800$
 • Мікроавтобуси від 1000$
 • Кабріолети від 800$

Прокат авто з водієм

У разі трансферу клієнт робить передоплату в розмірі 50% від вартості трансферу.

При замовленні погодинної оренди з водієм, клієнт робить передоплату в розмірі вартості оренди, обраного автомобіля, на 1 годину (вартість подачі авто).

Видача/повернення автомобіля з прокату

Прокат авто без водія

Автомобіль передається в прокат, і приймається після нього, виключно в чистому вигляді, з тим же рівнем палива і в тій же комплектності, які були при передачі його в прокат.

Видача і повернення автомобіля з прокату в неробочий час, вихідний/святковий день або поза офісом нашої компанії, оплачується окремо, згідно з цінами зазначеними в розділі Додаткові послуги.

Обмеження

Прокат авто без водія

Добове обмеження пробігу в нашому прокаті 300 км/добу.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО.

Під добовим тарифом мається на увазі оренда автомобіля на термін 24 години; перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, зобов'язує клієнта сплатити наступну добу прокату.

Прокат авто з водієм

При оренді автомобіля погодинно, на деякі автомобілі, є обмеження по мінімальній кількості годин замовлення.

При виїзді за межі Києва тарифікація здійснюється не погодинно, а за кожен кілометр.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО

Відповідальність клієнта за автомобіль

Прокат авто без водія

Клієнт несе відповідальність за механічні пошкодження на автомобілі виключно у розмірі страхової франшизи (вона еквівалентна сумі застави).

У разі викрадення автомобіля, його повної загибелі (збиток > 60% від вартості авто) клієнт несе відповідальність в розмірі 10% від вартості автомобіля.

У разі відмови Страхової компанії у виплаті страхового відшкодування, з вини орендаря (грубе порушення правил дорожнього руху, водіння орендованого автомобіля в нетверезому стані і т.д.), орендар відповідає за автомобіль в повному обсязі (100% вартості автомобіля).

Потрібна допомога?

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

Контакти

Україна, м. Київ
вул. Набережно - Лугова 2Л

10:00-18:00

без вихідних

+380 (95) 325 18 80

Забронювати авто

Ціна: $/день
Кіл-ть днів:
Застава: $
Вартість оренди: $

Оформлення замовлення

До сплати: грн

Онлайн заявка

Телефон

+380 (95) 325 18 80

Мессенджери

WhatsApp WhatsApp
Viber Viber
Telegram Telegram