Регіон
Валюта
$
Мова
ru
ua
en
Головна
Оренда авто для конференцій

Оренда авто для конференцій в Києві

Оренда авто для конференцій в «T&D car rental»

Компанія «T&D» пропонує послуги з оренди авто для конференцій і ділових зустрічей на території міста Києва з вигідними умовами. Можливість укласти договір прокату авто для конференцій зручна для клієнтів в таких ситуаціях:

 • для організації великої кількості пересувань по місту незамінною стане оренда автомобіля для важливих гостей на конференції;
 • оптимізації витрат під час відрядження тому, що користуватися громадським транспортом буває не завжди зручно, а витрати на службу таксі набагато більші;
 • переміщення численних груп людей для проведення корпоративних заходів зручно здійснювати на мікроавтобусах;
 • оренда авто для ділової зустрічі підбирається з автомобілів різних представницьких класів.

Відмінні особливості послуги «Прокат авто для конференцій в Києві» компанії «T&D»

Пропозиції компанії Take & Drive car rental дозволяють скористатися новими можливостями прокату машин. Головні відмінні особливості такого співробітництва:

 1. Цей розділ обслуговування не надає лімузини для весільних та інших свят.
 2. Проект не оформляє прокат ретроавтомобілів та виставкових екземплярів.
 3. Новий напрямок співпраці повністю забезпечує реалізацію сучасних тенденцій в автопрокаті — використання машин преміум -класу, позашляховиків і мікроавтобусів для обслуговування весільних та інших заходів.

Оренда автомобілів для ділових зустрічей в Києві: головні пропозиції

 • Оренда авто для конференцій преміум-класу. Така послуга дозволяє забезпечити комфортне переміщення по місту. Учасників заходу супроводжує професійний водій необхідну кількість часу на комфортабельних автомобілях.
 • Надання оренди авто бізнес-класу для конференцій. Машини для ділових зустрічей та офіційних заходів такого виду обладнані необхідними функціями клімат-контролю, підігріву сидінь для пасажирів і водія, високим рівнем ізоляції шуму. Такі характеристики транспорту дозволять не втомлюватися під час тривалих поїздок.
 • Прокат мікроавтобуса для конференцій. Стане оптимальним варіантом для перевезення групи делегатів на одній машині. Демократичний спосіб забезпечити прибуття всіх іноземних делегацій в потрібний час без запізнень і використання цілого автопарку. Автомобілі у відмінному стані дозволяють гарантувати зручне розміщення і не виснажливі поїздки.
 • Авто для ділових зустрічей. Для таких цілей можна підібрати велику кількість варіантів автомобілів різних класів і моделей.

Наша компанія, Take and Drive car rental, надає авто на ділові зустрічі, відрядження, проведення корпоративних, офіційних заходів і свят на вигідних умовах в Києві.

Умови прокату авто

Умови прокату авто

Вимоги до клієнта

Прокат авто без водія

 • Вік від 21 року
 • Стаж водіння не менше 2х років

Прокат авто з водієм

 • Без обмежень

Документи які необхідно надати

Прокат авто без водія

 • ІПН (для резидентів України)
 • Паспорт
 • Водійське посвідчення

Прокат авто з водієм

 • Без ообмежень

Застава/передоплата

Прокат авто без водія

Депозит, в залежност від класу авто:

 • Економ від 300$
 • Середній від 400$
 • Бізнес від 700$
 • Преміум від 1000$
 • Позашляховики від 800$
 • Мікроавтобуси від 1000$
 • Кабріолети від 800$

Прокат авто з водієм

У разі трансферу клієнт робить передоплату в розмірі 50% від вартості трансферу.

При замовленні погодинної оренди з водієм, клієнт робить передоплату в розмірі вартості оренди, обраного автомобіля, на 1 годину (вартість подачі авто).

Видача/повернення автомобіля з прокату

Прокат авто без водія

Автомобіль передається в прокат, і приймається після нього, виключно в чистому вигляді, з тим же рівнем палива і в тій же комплектності, які були при передачі його в прокат.

Видача і повернення автомобіля з прокату в неробочий час, вихідний/святковий день або поза офісом нашої компанії, оплачується окремо, згідно з цінами зазначеними в розділі Додаткові послуги.

Обмеження

Прокат авто без водія

Добове обмеження пробігу в нашому прокаті 300 км/добу.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО.

Під добовим тарифом мається на увазі оренда автомобіля на термін 24 години; перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, зобов'язує клієнта сплатити наступну добу прокату.

Прокат авто з водієм

При оренді автомобіля погодинно, на деякі автомобілі, є обмеження по мінімальній кількості годин замовлення.

При виїзді за межі Києва тарифікація здійснюється не погодинно, а за кожен кілометр.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО

Відповідальність клієнта за автомобіль

Прокат авто без водія

Клієнт несе відповідальність за механічні пошкодження на автомобілі виключно у розмірі страхової франшизи (вона еквівалентна сумі застави).

У разі викрадення автомобіля, його повної загибелі (збиток > 60% від вартості авто) клієнт несе відповідальність в розмірі 10% від вартості автомобіля.

У разі відмови Страхової компанії у виплаті страхового відшкодування, з вини орендаря (грубе порушення правил дорожнього руху, водіння орендованого автомобіля в нетверезому стані і т.д.), орендар відповідає за автомобіль в повному обсязі (100% вартості автомобіля).

Потрібна допомога?

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

Контакти

Україна, м. Київ
вул. Набережно - Лугова 2Л

10:00-18:00

без вихідних

+380 (95) 325 18 80

Забронювати авто

Ціна: $/день
Кіл-ть днів:
Застава: $
Вартість оренди: $

Оформлення замовлення

До сплати: грн

Онлайн заявка

Телефон

+380 (95) 325 18 80

Мессенджери

WhatsApp WhatsApp
Viber Viber
Telegram Telegram