Регіон
Валюта
$
Мова
ru
ua
en
Головна
Як взяти, оплатити та повернути автомобіль в T&D

Як взяти, оплатити та повернути автомобіль в T&D

Умови прокату автомобілів

Оренда автомобілів з водієм – без обмежень.

Оренда без водія:

 • орендар повинен бути не молодше 21 року;
 • мати дійсне водійське посвідчення і стаж водіння не менше двох років.

Способи оплати

Вартість прокату визначається класом автомобіля, тривалістю оренди, видом страхування, обраного орендарем. Також враховуються різноманітні знижки – акціоні, бонусні тощо.

Оплата вноситься в повному обсязі за весь термін оренди перед передачею автомобіля. Клієнт може вибрати будь-який зручний для нього спосіб оплати:

 • оплата готівкою;
 • оплата за допомогою платіжної картки Visa або MasterCard;
 • онлайн за допомогою web-інтерфейсу LIQPAY.

Оплата вноситься в гривнях за поточним курсом валют.

У разі укладення договору про оренду з заставою одночасно вноситься і ця сума. Застава повертається орендарю після завершення оренди в повному обсязі за винятком тих випадків, коли вона частково або повністю використовується для покриття збитків, визначених договором.


Умови повернення автомобіля

Клієнт отримує автомобіль в ідеальному технічному стані, чистим і заправленим паливом. Таким же ми хочемо його бачити й при поверненні.

Клієнт повинен повернути автомобіль в чистому вигляді. В іншому випадку він оплачує миття машини. Застава буде повернена клієнтові тільки після здійснення мийки.

Рівень палива в баку повинен бути таким же, як і при передачі автомобіля в оренду. У разі нестачі палива клієнт вносить додаткову плату відповідно до договору.

У договорі оренди зазначено середньодобовий ліміт пробігу. У разі перевищення цього ліміту стягується доплата при поверненні авто. Ця доплата розраховується за формулою, визначеною в договорі оренди.

При поверненні автомобіля орендар повинен повернути і ключі від автомобіля, і документи. У разі їх відсутності стягується плата за відновлення.

Повернення автомобіля проводиться в тому місці й в той час, який визначено договором. Якщо запізнення з поверненням автомобіля перевищує дві години, то клієнтові виставляється штраф, а також клієнт оплачує збитки та витрати, пов'язані з такою затримкою.

Компанія T&D робить все, щоб оренда автомобілів була вигідною і максимально комфортною для наших клієнтів. У свою чергу, ми розраховуємо на дбайливе ставлення до нашого автопарку і чекаємо від клієнта виконання всіх положень договору про оренду.

Умови прокату авто

Умови прокату авто

Вимоги до клієнта

Прокат авто без водія

 • Вік від 21 року
 • Стаж водіння не менше 2х років

Прокат авто з водієм

 • Без обмежень

Документи які необхідно надати

Прокат авто без водія

 • ІПН (для резидентів України)
 • Паспорт
 • Водійське посвідчення

Прокат авто з водієм

 • Без ообмежень

Застава/передоплата

Прокат авто без водія

Депозит, в залежност від класу авто:

 • Економ від 300$
 • Середній від 400$
 • Бізнес від 700$
 • Преміум від 1000$
 • Позашляховики від 800$
 • Мікроавтобуси від 1000$
 • Кабріолети від 800$

Прокат авто з водієм

У разі трансферу клієнт робить передоплату в розмірі 50% від вартості трансферу.

При замовленні погодинної оренди з водієм, клієнт робить передоплату в розмірі вартості оренди, обраного автомобіля, на 1 годину (вартість подачі авто).

Видача/повернення автомобіля з прокату

Прокат авто без водія

Автомобіль передається в прокат, і приймається після нього, виключно в чистому вигляді, з тим же рівнем палива і в тій же комплектності, які були при передачі його в прокат.

Видача і повернення автомобіля з прокату в неробочий час, вихідний/святковий день або поза офісом нашої компанії, оплачується окремо, згідно з цінами зазначеними в розділі Додаткові послуги.

Обмеження

Прокат авто без водія

Добове обмеження пробігу в нашому прокаті 300 км/добу.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО.

Під добовим тарифом мається на увазі оренда автомобіля на термін 24 години; перевищення цього терміну більш ніж на 1 годину, зобов'язує клієнта сплатити наступну добу прокату.

Прокат авто з водієм

При оренді автомобіля погодинно, на деякі автомобілі, є обмеження по мінімальній кількості годин замовлення.

При виїзді за межі Києва тарифікація здійснюється не погодинно, а за кожен кілометр.

Територіальні обмеження. На орендованому автомобілі пересуватися можна по всій території України, за винятком півострова Крим і зони АТО

Відповідальність клієнта за автомобіль

Прокат авто без водія

Клієнт несе відповідальність за механічні пошкодження на автомобілі виключно у розмірі страхової франшизи (вона еквівалентна сумі застави).

У разі викрадення автомобіля, його повної загибелі (збиток > 60% від вартості авто) клієнт несе відповідальність в розмірі 10% від вартості автомобіля.

У разі відмови Страхової компанії у виплаті страхового відшкодування, з вини орендаря (грубе порушення правил дорожнього руху, водіння орендованого автомобіля в нетверезому стані і т.д.), орендар відповідає за автомобіль в повному обсязі (100% вартості автомобіля).

Потрібна допомога?

Залиште заявку і ми вам передзвонимо

Контакти

Україна, м. Київ
вул. Набережно - Лугова 2Л

10:00-18:00

без вихідних

+380 (95) 325 18 80

Забронювати авто

Ціна: $/день
Кіл-ть днів:
Застава: $
Вартість оренди: $

Оформлення замовлення

До сплати: грн

Онлайн заявка

Телефон

+380 (95) 325 18 80

Мессенджери

WhatsApp WhatsApp
Viber Viber
Telegram Telegram